Aktualności

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło w dniu 10.11.2022r. Program Szkolny Klub Sportowy edycja 2023.

Wkrótce ogłosimy nabór dla szkół województwa pomorskiego i zaprosimy Was do kontynuacji lub udziału w Programie SKS w roku 2023.

Zakończyły się zmagania najlepszych zespołów szkolnych w badmintonie województwa pomorskiego. Gratulujemy szkołom, które wygrały w swoich kategoriach wiekowych !!! Klasyfikacja poniżej.

SZKOLENIE w nowych programach, które realizuje
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku: Młodzieżowy Organizator Sportu oraz Młodzieżowy Sędzia Sportowy. 🧑🏽‍🏫👩🏼‍🏫

90 szkół z województwa pomorskiego w dniu 12 października 2022r.w Gdyni biegało w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w Sztafetowych biegach przełajowych.

Najlepsze drużyny szachowe z województwa pomorskiego w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu rozegrały partie mistrzowskie na planszach szachowych. Mistrzami województwa pomorskiego we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Szkolnego Związku Sportowego zostali: W Igrzyskach Dzieci - Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku, w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach, w Licealiadzie - IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku. Gratulujemy!!!