Od 20 maja do 24 maja 2024r. trwa nabór do Programu z elementami gimnastyki korekcyjnej. Zajęcia ruszają od dnia 27 maja 2024r.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku będzie Operatorem wojewódzkim Programu "Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie".

Mamy do dyspozycji ograniczoną ilość grup, nie więcej niż 40. Dziennik elektroniczny już działa.  Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji i złożenia wniosku na realizację projektu na stronie  https://aktywny.szs.pl/ 

Przy kwalifikacji do Programu obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Program dotyczy zajęć sportowych dla uczniów szkół podstawowych z elementami gimnastyki korekcyjno–kompensacyjnej , ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń korekcyjnych i kompensacyjnych.

Projekt polega na zorganizowaniu i przeprowadzeniu w okresie od 27 maja do 24 czerwca i od 1 września do 15 grudnia 2024 roku, przez 1 prowadzącego nauczyciela w danej szkole 18 jednostek/zajęć sportowych pozalekcyjnych. Każda grupa ćwiczebna będzie się składała z min. 12  uczestników/osób ze szkoły podstawowej z klas 0 - VI. Zajęcia mają się odbywać raz w tygodniu.